POZVÁNKA - Európsky pohár V4 Strongman Šaľa 2018

sala strong v4 200

ŠAĽA 5. 7. 2018 - Už po štvrtý krát avšak s pozitívnou zmenou. Tento ročník pôjde o športovú akciu s názvom Európsky pohár V4 Strongman Šaľa - súťaženie silných mužov v pároch (medzinárodná účasť). Akcia sa bude konať v nedeľu dňa 15. júla 2018 o 15. hodine na Amfiteátri v Šali. Zastúpenie budú mať krajiny okrem domácich Česká republika, Poľsko a Maďarsko.

Prvé tri ročníky, sa viedli v nádychu individuálneho súťaženia jednotlivcov (silných mužov a žien) s názvom Strongman & Strongwoman. Podľa zúčastnených športovcov, ako aj ohlasov verejnosti sme mali úspech.

Každá zmena je dobrá, a preto tento rok sa koná v Šali Európsky pohár. Aby toho nebolo málo, pripojíme aj pokus o dva národné rekordy. Za možnosť usporiadať túto akciu patrí vďaka mestu Šaľa, že môžeme zorganizovať súťaž na peknom kultúrnom mieste, v amfiteátri v Šali. Predstavujeme Vám oficiálnu videopozvánku od Majselfa, ktorý tento ročník Európskeho pohára Strongman obohatí ako moderátor a aj o pripravovaný koncert. Pozývame tak všetkých priaznicov silných mužov a rekordov.

sala v4 strong plagat a2

eu strong sala 01

eu strong sala 02

eu strong sala 03

eu strong sala 04

eu strong sala 05

 

:DKrásne ceny od spoločnosti Koliba WPC,ktorá venovala svoje výrobky práve nám
do 4. ročníka Šaľa (Európsky pohár V4).
KOLIBA WPC proteíny sú jedinečné, majú výbornú chuť s bohatý zdroj rozvetvených aminokyselín
a to najhlavnejšie?
Pochádzajú zo Slovenska.
http://kolibamilk.sk/wpc/

A netreba zabudnút - Vega Takáč, ktorý nám zhotovil takéto krásne pohare,
ako možete sami vidiet.